Akce vhodné pro děti


sobota 6. května

POCHOD PŘES TŘI HRADY

49. ročník pořádá KČT TJ Sopotnice ve spolupráci s Domovem pod hradem Žampach a obcí Potštejn. Start a cíl v Sopotnici. Připravuje se 19 pěších tras a 12 cyklotras. Tradiční Sopotnice, Osvědčený Žampach a Romantický Potštejn. Trasy na stránkách KČT Sopotnice www.kct-sopotnice.com. Po celý den se budeme věnovat všem účastníkům pochodu. Je připraven bohatý jídelníček dle chuti každého z Vás. Kovbojské fazole, guláše, gril kuřata, vepřové kýty, steaky… a luxusní dobroty naší cukrárny.
 

8. července

VELKÝ WESTERNOVÝ DEN


Pátek - 16.00 hod. - bramborákové hody.

Sobota - 14.00 hod. - zahájení westernového dne. Čeká Vás tradiční setkání kovbojů a indiánských válečníků. Westernový den zahájí JIMMY MAGURA se svoji show. Čeká Vás 4 hodinový program plný napětí, mystiky a válečných bojů. Ranch OKLAHOMA má připravené bojové hry, prastaré legendy a úžasné napojení koní. Letos hodně zapojíme do show naše nejmenší diváky. Připravili jsme pro ně mnoho cen, které budou dostávat v průběhu westernového dne. S velkou radostí Vám musím oznámit, že naše pozvání přijal stunt team CABALLOS a stáj Trojan. Jejich mistrné vystoupení v džigitových jízdách a čtverylce Vás nezklame. Jsou to mistři ve svém oboru.


Nabídka akce přímo nad naším tábořištěm:

4. – 7. července

DIVADELNÍ FESTIVAL NA HRADĚ POTŠTEJN

Detailní program a bližší informace: www.divadelni.potstejn.cz.


sobota 12. srpna

VELKÝ INDIÁNSKÝ DEN

14.00 hod. -čeká Vás slavnostní nástup indiánů, kovbojů a celé kavalerie. Tento den se stanete účastníkem programu plného indiánských obřadů, společenských her, indiánských a kovbojských soutěží, kterých se budete moci zůčastnit i Vy. Nebude chybět ani indiánský rozhovor s koňmi ve volnosti a ukázka výcviku mladých koní. V neposlední řadě se stanete svědky vyprávění prastarých legend z úst náčelníka Sedí pod koněm. Uslyšíte autentické písně Siouxů, ale i zpěv bílých přistěhovalců.

DEN S INDIÁNY A JEJICH ŽIVOTEM – TO JE TO, CO VÁS ČEKÁ.

A k tomu všemu kovbojské fazole, grilované speciality a stánky s westernovou tématikou.


Změna programu vyhrazena.

PODROBNÝ PROGRAM


Od 1. května vždy každou středu grilujeme ryby a každý pátek připravujeme bramborákové speciality.

TOPlist

Navštivte malebné údolí Divoké Orlice pod hradem Potštejn a vstupte do časů Divokého západu!

© 2023